Наші фахівці
Романенко Валерія Олександрівна
Медичний директор, Сімейний лікар, Алерголог
Мішина Наталія Юріївна
Сімейний лікар, Алерголог
Балакун Юлія Миколаївна
Терапевт
Роєнко Юрій Анатолійович
Терапевт, лікар з ультразвукової діагностики
Надольська Юлія Володимирівна
Сімейний лікар
Собченко Марія Ярославівна
Терапевт
Балюк Юлія Русланівна
Терапевт
Іваненко Олександра Назарівна
Сімейний лікар
Савченко Наталія Ігорівна
Терапевт
Федулов Владислав Володимирович
Сімейний лікар
Орлов Владислав Володимирович
Сімейний лікар
Роганов Кирил Володимирович
Терапевт
Гайдаренко Тетяна Анатоліївна
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїзної служби
Наконечний Андрій Іванович
Сімейний лікар
Рудюк Тимур Олегович
Гематолог, Онкогематолог
Чебанова Ірина Миколаївна
Педіатр, дієтолог, УЗД-спеціаліст
Проскуріна Наталія Вадимівна
Ендокринолог
Пантюх Алла Сергіївна
Інфекціоніст
Білоносова Катерина Олександрівна
Гематолог, Онкогематолог
Воскобійник Олена Леонідівна
Інфекціоніст, Епідеміолог
Чугай Вікторія Миколаївна
Гінеколог
Бегеза Ольга Сергіївна
Гінеколог
Мітіна Ольга Леонідівна
Гінеколог
Григорчук Юлія Сергіівна
Дерматовенеролог, Трихолог
Бусел Кароліна Володимирівна
Дерматолог
Гриднєв Андрій Андрійович
Уролог, УЗД - фахівець
Холохаренко Ігор Костянтинович
Хірург урологічного напрямку. Уролог, Андролог, Лікар УЗД діагностики
Амбарцумян Степан Мікаелович
Хірург, проктолог, флеболог, лікар ультразвукової діагностики
Костанопуло Олена Юліанівна
Терапевт, Гастроентеролог
Самінін Ярослав Геннадійович
Невролог
Василець Марія В’ячеславівна
Невролог, психіатр
Кушлик Наталія Ростиславівна
Невролог
Аль Каддах Діана
Кардіолог, лікар з ультразвукової діагностики
Павленко Роман Олександрович
Лікар-офтальмолог
Коваль Анна Леонідівна
Оториноларинголог
Кравець-Андрусенко Світлана
Оториноларинголог
Степанова Катерина Олександрівна
Оториноларинголог
Романовський Андрій Віталійович
Ревматолог
Апанасенко Максим Валерійович
Ортопед-травматолог для дітей та дорослих
Чолак Владислав Віталійович
Ортопед, Травматолог, Хірург
Лебединець Ольга Ігорівна
Лікар-психолог, нейропсихолог, груповий психоаналітик
Стефановська Дар'я Едуардівна
Лікар-психолог, транзактний аналітик
Капустіна Юлія Анатоліївна
Перинатальний психолог, психолог репродуктивної сфери, гіпнолог, НЛП
Коцан Дана Андріївна
Лікар-психолог
Коломієць Павло Анатолійович
Анестезіолог-реаніматолог
Семеняк Оксана Вячеславівна
Масажист
Григор'єв Євгеній Євгенійович
Масажист